Więcej niż widzisz

KLINKIER

 

 

nadaje połysk

na zewnątrz i do wewnątrz

blokuje wnikanie wody

Olejowy impregnat do klinkieru, zmniejszający stopień absorbowania wody, podkreśla barwę i fakturę, zmniejsza przyczepność kurzu, ogranicza powstawanie wykwitów wapiennych.

 

Do zabezpieczenia i pielęgnacji klinkieru, cegły licówki, płytek terakotowych oraz innych chłonnych powierzchni nieglazurowanych. Może być stosowany zarówno przed fugowaniem (zmniejsza chłonność powierzchni, a przez to zabezpiecza przed przebarwieniami oraz umożliwia łatwe usunięcie zabrudzeń z zapraw i fug) oraz po fugowaniu – w celu pogłębienia i ożywienia koloru.

 

Środek stosować na powierzchnie czyste i suche. Oczyścić malowaną powierzchnię z piasku, pyłu, mchów itp. W celu usunięcia wszystkich plam lub nieczystości, zaleca się użycie Spectrum CZYŚCIK. Zaleca się stosowanie w temperaturze powyżej +5°C. Środek nanosić równomiernie za pomocą pędzla lub szmatki. Nadmiar usunąć suchą szmatką. Narzędzia po pracy należy umyć ciepłą wodą z mydłem. Czas schnięcia powłoki, w zależności od chłonności materiału oraz temperatury otoczenia wynosi 6-20 godzin.


Dostępne opakowania:

5 L

1 L

Copyright@2013 Dekspol. All Right Reserved